Gears of War: E-Day zaoferuje sprzętowy ray-tracing, next-genową destrukcję oraz wyśmienite animacje

Deweloperzy ze studia The Coalition chwalą się technicznymi wspaniałościami, czekającymi na graczy w Gears of War: E-Day.

@ 11.06.2024, 15:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Gears of War: E-Day zaoferuje sprzętowy ray-tracing, next-genową destrukcję oraz wyśmienite animacje

W sieci pojawił się niedawno pierwszy zwiastun Gears of War: E-Day. Ekipa odpowiedzialna za przedsięwzięcie, studio The Coalition, postanowiła w związku z ujawnieniem projektu pochwalić się garścią szczegółów na jego temat. Docierają one do nas za sprawą artykułu opublikowanego na łamach Xbox Wire.

W publikacji czytamy, że Gears of War: E-Day będzie prawdziwie zaawansowanym przedsięwzięciem, przynajmniej jeśli chodzi o aspekty czysto techniczne. Jak twierdzi techniczna dyrektor gry, Kate Rayner, liczba detali będzie przytłaczająca. Zarówno w przypadku środowiska, jak i modeli postaci, jest ich pięciokrotnie więcej niż w Gears 5.

W Gears of War: E-Day podziwiać będziemy sprzętowy ray-tracing, z pomocą którego zrobione będą odbicie oraz cienie. Ujrzymy ponadto destrukcję następnej generacji oraz zaawansowane animacje. Wszystko to ma uczynić "Gears of War: E-Day niezrównanym wizualnym doświadczeniem".

"Naszą ambicją jest, ponownie, ustalenie standardu technicznej doskonałości. W pełni zmodernizowaliśmy Gearsy od podstaw, zachowując w pełni DNA serii i wykorzystując możliwości współczesnych rozwiązań technologicznych. Każda postać, środowisko oraz animacja w Gears of War: E-Day zostały zbudowane od nowa na silniku Unreal Engine 5, dzięki czemu świat możemy pokazać w niespotykanych szczegółach".

Gears of War: E-Day nie ma jeszcze daty premiery, ale będzie ono dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosAqix   @   08:17, 12.06.2024
Tosz to będzie ekstaza dla oczu i uszu Szczęśliwy O jakoś techniczną nie ma co się martwić. To będzie prawdziwy next-gen na aktualnej generacji konsol (przynajmniej mam taką nadzieję, że jednak wyjdzie ta gra na XsX).