Perfect Dark zaoferuje całkiem nową opowieść oraz uniwersum; nie trzeba znać poprzedników

The Initiative pracuje w tym momencie nad Perfect Dark. Jak się okazuje, deweloperzy opracowali całkiem nową historię oraz świeże uniwersum. Nie są one związane z poprzednimi grami.

@ 11.06.2024, 14:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Perfect Dark zaoferuje całkiem nową opowieść oraz uniwersum; nie trzeba znać poprzedników

W trakcie minionego już Xbox Games Showcase ujawniono nowy zwiastun gry Perfect Dark. Film zawierał ujęcia z rozgrywki, a my poznaliśmy właśnie garść szczegółów na jego temat. Jak donosi ekipa Xbox Wire, Perfect Dark nie będzie wymagało znajomości części poprzednich, a deweloperzy oryginału, Rare, pobłogosławili nowe przedsięwzięcie.

Jak wynika z artykułu dostępnego na Xbox Wire, nadchodzące Perfect Dark zaoferuje całkiem nowe uniwersum oraz zupełnie nową historię. Jeśli nie graliście w oryginały sprzed lat, nie będziecie musieli ich nadrabiać, bo ich znajomość nie będzie konieczna.

"Jeśli chodzi o fanów oraz nowych graczy, nowa gra zaoferuje całkiem nowe spojrzenie na doświadczenie agenta i jest świetną okazją do tego, by wskoczyć do tego świata oraz poznać tę postać. Mimo że fani dostrzegą momenty, które mają związek z historią oraz poprzednimi grami, nie trzeba ich znać, by czerpać przyjemność z nowego doświadczenia".

Perfect Dark stanowić ma połączenie pierwszoosobowej strzelanki, skradanki oraz gatunku immersive sim, którego przedstawicielami są m.in. serie Dishonored oraz BioShock. By brnąć do przodu gracze będą wykorzystywać różne narzędzia oraz umiejętności, by samodzielnie znaleźć odpowiednią drogę. Nic nie będzie narzucone, a swoboda stanowić ma ważny element zabawy.

Jeśli chodzi o scenariusz, przeniesiemy się tu w niezbyt odległą przyszłość. Przyszłość, w które hiperkorporacja, Core Mantis, przygotowała specjalną sieć zwaną GEN Network, mającą przywrócić ekologiczny balans Kairu. Inne korporacje mają podobne plany, ale nie do końca jasne i czyste intencje. Gracz musi się odnaleźć w tym bałaganie, grając jako Joanna Dark.

Perfect Dark nie ma jeszcze daty premiery, ale zadebiutuje ono na PC oraz Xboksach Series X|S. Więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem.


Sprawdź także:
Perfect Dark

Perfect Dark

Premiera: 2030
PC, XBOX X/S

Perfect Dark to reboot marki, która zadebiutowała na Xboksie 360 w 2010 roku. Dzieło studiaThe Initiative to strzelanka z elementami przygodowej gry akcji w klimacie thri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?