Fable opracowywane jest we współpracy z Eidos Montreal

Pierwsze informacje na temat tego, że Eidos Montreal współpracuje z Playground Games przy Fable pojawiły się w 2022 roku. Teraz wiemy, że tak jest.

@ 11.06.2024, 14:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Fable opracowywane jest we współpracy z Eidos Montreal

Fable otrzymało niedawno nowy zwiastun i choć wciąż nie mamy jego daty premiery, dowiedzieliśmy się, że ekipę ze studia Playground Games wspiera doświadczone Eidos Montreal. Obie firmy współdziałają, byśmy otrzymali naprawdę unikatowe i porywające RPG."

Wieść na temat tego, że Eidos Montreal pomaga studiu Playground Games pojawiła się na łamach portalu X. W krótkim wpisie przedstawiciele pierwszej z wymienionych firm napisali, że "są podekscytowani mogąc wspierać powstanie Fable". Współpraca z Playground Games to dla nich "świetna zabawa", a jej efektem będzie "niezapomniane doświadczenie".

Pierwsze doniesienia na temat tego, że Eidos Montreal współpracuje przy Fable pojawiły się w 2022 roku. Wówczas też okazało się, że ekipa przygotowuje kilka różnych projektów, w tym także nowe Deus Ex. Finalnie jednak Deus Ex zostało anulowane przez Embracer Group i nie wiadomo czy kiedykolwiek się zmaterializuje.

Fable zmierza do posiadaczy komputerów osobistych i konsol Xbox Series X|S. Jego premiera powinna mieć miejsce w przyszłym roku.


Sprawdź także:
Fable

Fable

Premiera: 2025
PC, XBOX X/S

Fable to kolejna odsłona serii popularnych przygodowych gier akcji z elementami RPG. Tym razem za produkcję odpowiadają autorzy m.in. serii Forza Horizon, studio Playgrou...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?