Metal Gear Solid Delta: Snake Eater - obrażenia pozostawią trwałe blizny

Odniesione przez gracza obrażenia w Metal Gear Solid Delta: Snake Eater będą pojawiać się na ciele bohatera i będą zostawać do końca opowieści, twierdzi Konami.

@ 11.06.2024, 13:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater - obrażenia pozostawią trwałe blizny

Pisaliśmy wczoraj o nowym zwiastunie Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, a dziś przybywamy z ciekawą informacją na temat tego, jak w grze Konami działa system obrażeń. Okazuje się, że jeśli na naszym ciele pojawią się jakieś blizny, pozostaną one z nami do końca zabawy. Umożliwi to silnik graficzny Unreal Engine 5.

Nowe informacje na temat Metal Gear Solid Delta: Snake Eater docierają do nas z oficjalnej strony gry. Dowiedzieliśmy się dzięki niej m.in. tego, że nowy silnik graficzny pozwolił deweloperom przygotować bardziej rozbudowane, gęstsze i realistycznie wyglądające dżungle, lasy i bagna. Detale mają być podobno "wyborne". Tak samo szczegółowo ma się prezentować twarz bohatera, albowiem ujrzymy na niej m.in. takie drobnostki, jak ruchy oczu oraz źrenic, czego rezultatem będą "bogate i pełne emocji animacje twarzy".

Zmodyfikowano i poprawiono też system obrażeń. Wszelkie siniaki oraz rany postrzałowe mają pojawiać się na ciele bohatera w czasie rzeczywistym. Zużywać będą się też ubrania, z których korzystamy. Niektóre obrażenia mogą zostawić nawet trwałe blizny, "opowiadające unikatową podróż każdego gracza przez grę".

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Na razie nie wiemy kiedy nastąpi premiera, albowiem pojawiają się zarówno doniesienia o roku 2024, jak i 2025. Na dziś zaplanowano dłuższą prezentację projektu, więc bądźcie z nami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   14:33, 11.06.2024
Jestem bardzo ciekawy jak to zadziała. Mega props dla Konami że wzięli do materiałów promocyjnych Davida Haytera.
1 kudosAqix   @   14:34, 11.06.2024
W takim razie mój Snake będzie pewnie wygladał jakby do młucarni zboża wpadł 🤣
0 kudosmrPack   @   14:39, 11.06.2024
W oryginale na prześwietleniu można było podglądać rany i był z tego co kojarzę nawet spis odniesionych obrażeń. Chyba przy pierwszym leczeniu pojawiał się filmik jak Snake np. odkaża i bandażuje rękę. Oby tego nie spaprali.
0 kudosBarbarella.   @   14:45, 11.06.2024
Cytat: Aqix
W takim razie mój Snake będzie pewnie wygladał jakby do młucarni zboża wpadł 🤣

A mój to mnie chyba pozwie do sądu o odszkodowanie na chirurga plastycznego. Niewinny