Tides of Tomorrow to przygodówka, w której wybory graczy wpływają na fabułę innych grających

Tides of Tomorrow to ciekawa przygodówka, w której nasze wybory wpływają na scenariusz innych graczy, a wybory innych na nasz.

@ 11.06.2024, 13:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Tides of Tomorrow to przygodówka, w której wybory graczy wpływają na fabułę innych grających

Studio Digixart we współpracy z Deep Silver przygotowuje ciekawie zapowiadającą się przygodówkę pt. Tides of Tomorrow. Tytuł ten jest unikatowy, albowiem wybory podejmowane przez graczy wpływają na scenariusz, z jakim mają do czynienia inne osoby.

Tides of Tomorrow skupia się na narracji. Przenosimy się w nim na planetę Elynd, w której jakiś czas temu miała miejsce katastrofa zwana Wielką Powodzią. Zniszczyła ona powierzchnię globu, a gracz, wraz z grupą śmiałków, stara się w tym niebezpiecznym świecie przetrwać. Robi to realizując zadania i prowadząc interakcję z różnymi frakcjami.

Najciekawszym elementem Tides of Tomorrow jest to, że wszystkie decyzje w grze trzeba podejmować rozważnie. Każda napotkana postać ma inne motywacje oraz odmienną perspektywę na świat. Każdy wybór zmienia natomiast przebieg zabawy i to nie tylko samego gracza, ale również grających jednocześnie przyjaciół. Ich wybory wpływają zaś na nas.

Tides of Tomorrow nie ma jeszcze daty premiery, a poniżej zerknąć możecie na jego zwiastun.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   14:37, 11.06.2024
Taki trochę Wodny świat...
0 kudosBarbarella.   @   14:55, 11.06.2024
Zwariować można. Co 5 minut zapowiedź jakiejś ciekawej gry. Moja kicia ma 7 czy 9 żyć, może jakieś mi odstąpi żebym to wszystko ogarnęła. Zdziwiony