Eriksholm: The Stolen Dream to skradanka nastawiona na narrację

Eriksholm: The Stolen Dream to gra z widokiem z góry, w której skradamy się przez gęste miejskie środowisko.

@ 11.06.2024, 13:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Eriksholm: The Stolen Dream to skradanka nastawiona na narrację

Studio River End Games we współpracy z Nordcurrent Labs przygotowuje ciekawie zapowiadającą się skradankę pod tytułem Eriksholm: The Stolen Dream. Projekt jest o tyle intrygujący, że stanowić ma połączenie strategii, przygody oraz akcji. Grę ujawniono podczas Future Game Show Summer Showcase, a pierwszy zwiastun znajdziecie poniżej.

Eriksholm: The Stolen Dream to tytuł nastawiony na narrację, w którym najważniejsi są bohaterowie. Przenosimy się w nim do fikcyjnego miasta Eriksholm, stylistycznie nawiązującym do nordyckich miast i wiosek z poprzedniego stulecia. Bohaterów gry jest w sumie trzech. Zwiastun skupia się na jednym z nich, Hannie.

Wydarzenia w Eriksholm: The Stolen Dream obserwujemy z kamery umieszczonej nad głowami bohaterów, a kontrolujemy wszystkich trzech jednocześnie. Każdy protagonista ma oczywiście unikatowe umiejętności, narzędzia oraz bronie, a odpowiednie ich wykorzystanie stanowi klucz do sukcesu.

Daty premiery Eriksholm: The Stolen Dream w tym momencie nie znamy, ale deweloperzy celują w 2025 rok. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   14:37, 11.06.2024
Takie Commandos w innym opakowaniu...
0 kudosBarbarella.   @   14:50, 11.06.2024
No nie grałam w Commandosów ale mniej więcej kojarzę o co biega albo raczej skrada. Szczęśliwy Powiem że mi się to podoba, lokacje ślicznie zrobione no i jak dużo narracji to coś dla mnie. Mam nadzieję że jakaś aktywna pauza będzie. Uśmiech