The Relic: First Guardian na nowym zwiastunie, pokazującym ujęcia z rozgrywki

W sieci pojawił się nowy zwiastun The Relic: First Guardian. Pokazuje on m.in. różne lokacje oraz wyposażenie w grze.

@ 11.06.2024, 12:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

The Relic: First Guardian na nowym zwiastunie, pokazującym ujęcia z rozgrywki

Project Cloud Games we współpracy z Perp Games przygotowuje ciekawie zapowiadającą się grę z gatunku soulslike. Chodzi o projekt pt. The Relic: First Guardian, którego najnowszy zwiastun znajdziecie w treści niniejszej wiadomości. Dzięki niemu spojrzycie m.in. na dynamiczny system walki.

Zwiastun The Relic: First Guardian trwa mniej więcej minutę, a w jego trakcie zaprezentowano wielu różnych przeciwników, z którymi zmierzą się gracze. Część z nich to pomniejsi bossowie, bo wymagają konkretniejszych środków perswazji. Walczymy z nimi stosując różne wyposażenie, a także odmienne ciosy.

Na filmie widzimy też kilka lokacji przygotowanych z myślą o The Relic: First Guardian. Są wśród nich mroczne lasy, ruiny wiosek, a także zamek oraz lochy. Otoczenie będzie się zmieniać dzięki temu dość często, co powinno pozytywnie wpłynąć na nasze doznania z zabawy.

The Relic: First Guardian nie ma jeszcze daty premiery, ale zagramy na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Debiutu spodziewamy się w 2025 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?