Zapowiedziano Deliver Us Home, kampania Kickstarterowa startuje dzisiaj

Deliver Us Home będzie trzecią grą z serii Deliver Us. Deweloperzy potrzebują pomocy graczy, by ją przygotować.

@ 11.06.2024, 12:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano Deliver Us Home, kampania Kickstarterowa startuje dzisiaj

Studio KeokeN Interactive zapowiedziało właśnie trzecią grę z serii Deliver Us. Projekt zatytułowano Deliver Us Home, a jego ujawnienie miało miejsce w trakcie Future Game Show Summer Showcase. Poniżej możecie zerknąć na zwiastun przygotowany z tej okazji.

KeokeN Interactive potrzebuje pomocy graczy, aby sfinansować swoje dzieło. Deliver Us Home jeszcze dziś pojawi się na Kickstarterze, a twórcy będą gromadzić pieniądze, które wykorzystają na deweloping. Na razie nie znamy szczegółów zbiórki, bo jeszcze nie wystartowała, ale niebawem powinno się to zmienić.

Jeśli chodzi o zwiastun zapowiadający grę, trwa on mniej więcej minutę. W trakcie jego oglądania zobaczycie kilka ujęć z rozgrywki, a więc eksplorację, poruszanie się pojazdem, a także elementy platformowe. Ogólnie całość prezentuje się bardzo dobrze.

Jak wspomniałem, KeokeN Interactive potrzebuje kampanii Kickstarterowej, by sfinansować projekt. Przez studio niedawno przeszła fala zwolnień, w wyniku której szefostwo musiało pozbyć się większości pracowników. Prezes zapowiedział jednak odbudowę i słowa dotrzymuje, choć na razie nie wiemy jak wielu deweloperów odzyska swoje stanowiska.

Deliver Us Home to kontynuacja Deliver Us the Moon oraz Deliver Us Mars. Na razie nie ma ono daty premiery, ani platform docelowych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:54, 11.06.2024
Deliver Us Mars mimo lekkiej budżetowości gry bardzo mi się podobało może warto więc trochę zwiększyć ten budżet twórcom. Niestety często tak jest że gdy jest ciekawy pomysł to nie ma środków na jego realizację.