The Alters, Test Drive Solar Crown, Tales of Iron II - sprawdźcie dema nadchodzących hitów

Trwa Festiwal Next na platformie Steam, w ramach którego możemy sprawdzić wersje demonstracyjne nadchodzących gier.

@ 11.06.2024, 12:39
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

The Alters, Test Drive Solar Crown, Tales of Iron II - sprawdźcie dema nadchodzących hitów

Na łamach platformy Steam ruszył Festiwal Next, w ramach którego możemy przetestować wersje demonstracyjne nadchodzących produkcji. Impreza potrwa w dniach 10-17 czerwca. Część z demówek z nami zostanie, ale inne są czasowo limitowane.

Wśród ciekawszych propozycji wersji demonstracyjnych do sprawdzenia można wymienić m.in. The Alters. Mowa tutaj o nowej intrygująco zapowiadającej się grze twórców Frostpunka. Sprawdzimy także nowego Test Drive Unlimited Solar Crown czy Tails of Iron II, kontynuację udanego souslike 2D z wojowniczymi szczurami w rolach głównych.

Do przetestowania są także dema nieco mniej popularnych, ale obiecująco zapowiadających się produkcji. Można tutaj wymienić Republic of Pirates, wyglądające na duchowego spadkobiercę cyklu Port Royale, czy Level Zero: Extraction, sieciowego taktycznego shootera z elementami horroru. Fani survivalu powinni zerknąć na Once Human, osadzoną w postapokaliptycznej przyszłości grę survivalową MMO. Dla fanów spokojniejszej rozgrywki przyszykowano demo Tiny Glade, gry w której budujemy w spokoju kolorowe zamki.

Idąc dalej, warto wymienić METAL SLUG Tactics, czyli taktycznego RPG-a z domieszką roguelite, a także Endzone 2 - city builder utrzymany w temacie postapo. Jeśli zaś tęsknicie za serią Magicka, zerknijcie na nadchodzące Wizard of Legend 2.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?