Dynamiczne Eternal Strands na dwóch ciekawych materiałach filmowych

Eternal Strands to pierwszy projekt studia Yellow Brick Games, w którego szeregach znajduje się m.in. weteran branży Mike Laidlaw.

@ 11.06.2024, 11:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dynamiczne Eternal Strands na dwóch ciekawych materiałach filmowych

Studio Yellow Brick Games zaprezentowało w trakcie Future Game Show swoje nadchodzące dzieło. Chodzi o przygodówkę akcji pt. Eternal Strands. Pierwszy film widoczny poniżej to zwiastun, a na drugim mamy do czynienia z prezentacją rozgrywki. Koniecznie zerknijcie na oba, bo zapowiada się całkiem interesująca gra.

Jeśli chodzi o gameplay trailer, widzimy na nim podstawowe elementy rozgrywki, do których przygotowania deweloperzy czerpali inspiracje z takich tytułów, jak Shadow of the Colossus oraz Monster Hunter. Gracze będą się dzięki temu ścierać z potężnymi przeciwnikami, a znalezienie ich słabych punktów będzie wymagało wejścia na ich grzbiet. Wspinaczka jest też oczywiście ważna w trakcie eksploracji świata.

Drugie wideo to prezentacja najważniejszych założeń w gameplayu. Widzimy tu m.in. jak działają magiczne umiejętności bohaterki oraz przebieg starcia z jednym z groźniejszych przeciwników w Eternal Strands - potężnym smokiem zwanym Eternal Strands Ashpeak Drake. Do zlikwidowania go protagonistka wykorzystuje wiele różnych zdolności oraz wyposażenia.

Eternal Strands nie ma jeszcze daty premiery, ale pojawi się na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:17, 11.06.2024
Nie chcę. Nie lubię takich dużaków. Są nieekonomiczni i sami wyginą jak dinozaury i smoki.