Tekken 8 - szczegóły aktualizacji 1.05

Tekken 8 otrzymuje najnowszą aktualizację, wprowadzającą wiele istotnych zmian.

@ 11.06.2024, 11:06
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Tekken 8 - szczegóły aktualizacji 1.05

W sieci pojawiły się szczegóły najnowszej aktualizacji Tekken 8, która wprowadzi wiele istotnych zmian i usprawnień problemów Turnieju Żelaznej Pięści.

Aktualizacja dodaje fundamentalne zmiany w podstawowej mechanice, przywraca równowagę prawie każdej postaci i naprawia kilka mniejszych problemów. W skrócie, update o numerze 1.05 ma na celu wzmocnienie indywidualnych cech postaci i ruchu 3D, jednocześnie zmniejszając obrażenia zadawane przez kombinacje i rzuty.

Obiekty, które można niszczyć etapami, takie jak ściany i podłogi, mają teraz dostosowaną mechanikę, aby zapobiec pęknięciom podłogi przez niektóre rzuty i wprowadzić nowe interakcje ze ścianami. System Heat został wreszcie wyważony, a moc i zachowania Heat Burst, Heat Smash i Heat Dash zostały dostrojone. Dodatkowo zaktualizowano ramki nieśmiertelności podczas ruchów Heat Engager, aby zapewnić bardziej uczciwą rozgrywkę.

Tekken 8 nadal będzie bardzo agresywną grą, ale wyraźnym celem jest sprawienie, aby akcje defensywne były bardziej satysfakcjonujące. Aktualizacja 1.05 jest już dostępna na PlayStation 5, Xboksach oraz PC.


Sprawdź także:
Tekken 8

Tekken 8

Premiera: 26 stycznia 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Tekken 8 to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk sięgającej czasów pierwszej generacji konosli Playstation. Za produkcję i wydawnictwo odpowiada firma Bandai Namco En...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?