Assassin's Creed Shadows - japoński asasyn na dłuższym gameplayu

Będzie można nawet pogłaskać pieska.

@ 10.06.2024, 22:05
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed Shadows - japoński asasyn na dłuższym gameplayu

Podczas Ubisoft Forward 2024 nie mogło zabraknąć prezentacji Assassin's Creed Shadows, czyli wyczekiwanej odsłony popularnej serii z akcją w feudalnej Japonii. Oto ona!

Twórcy gry pokazali około 13 minutowy gameplay, dający wreszcie szersze spojrzenie na to jak prezentuje się najnowszy Assassin's Creed. Wideo podzielono na kilka sekwencji. W pierwszej z nich w skórze samuraja Yasuke eksplorujemy Fukuchiyame, jedną z miejscówek w grze. Akcja zaczyna się na pięknie prezentujących się terenach wiejskich, by po chwili przenieść się do centrum miasteczka. Chwilę później bohater wdaje się w konflikt i możemy zerknąć na system walki.

Dalej widzimy przerywnik filmowy, gdy Yasuke spotyka shinobi Naoe - drugą grywalną bohaterkę. Nie mijają dwie minuty, a wideo prezentuje nam drugi styl rozgrywki, czyli bardziej skradanowe podejście do zabawy w wykonaniu wspomnianej kobiety. 

Aktualizacja: Pojawił się też drugi materiał, gdzie twórcy komentują m.in. system walki.

Wydaje się, że Assassin's Creed Shadows za sprawą dwóch różnych bohaterów może sprawnie połączyć skradankowy charakter pierwszych części z bardziej otwartym i wojowniczym podejściem do zabawy, jakie prezentowały odsłony Odyssey czy Valhalla.

Czy faktycznie tak będzie, przekonamy się 15 listopada - na PC, PS5 i Xboksach Series S|X.
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   22:49, 10.06.2024
Z kijem baseballowym to assassyna nie kojarzyłam. Szczęśliwy A ja się gupia starałam zawsze tak finezyjnie ukrytym ostrzem. Zdziwiony