Star Wars Outlaws na pierwszym dłuższym gameplayu

Skradanie, jazda na kosmicznym motorze i sporo strzelania.

@ 10.06.2024, 21:51
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

Star Wars Outlaws na pierwszym dłuższym gameplayu

Zgodnie z obietnicą firma Ubisoft przedstawiła podczas imprezy Ubisoft Forward 2024 pierwsze szersze spojrzenie na gameplay z nadchodzącego Star Wars Outlaws. Pokazano dwa materiały.

Na zaprezentowanych wideo możemy przyjrzeć się czystej rozgrywce w Star Wars Outlaws. Przypomnijmy, że mamy do czynienia z grą w otwartym świecie, w której wcielamy się Kay Vess, kosmiczną awanturniczkę, która chce zaznaczyć swoją obecność we wszechświecie.

Materiały wideo pokazują nam podstawowe założenia i mechaniki jakie czekają na nas w grze. Tytuł powinien pochwalić się rozbudowanym wątkiem fabularnym, ale w głównej mierze stawiać na efektowną akcję. Gameplay to mieszanina różnych stylów zabawy - jest sporo skradania i podkradania się do wrogów, których zlokalizujemy za pomocą specjalnej lornetki. Nie brakuje jednak także bardziej otwartych, gęstych wymian ognia. W między czasie polatamy na kosmicznym ścigaczu czy zasiądziemy za sterami myśliwca i weźmiemy udział we walkach w przestrzeni kosmicznej. To tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na graczy w Star Wars Outlaws.

Premiera gry już 30 sierpnia, na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series S|X.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   09:46, 11.06.2024
Wygląda to na prawdę fajnie.