Diablo 4: Vessel of Hatred - data premiery, nowa klasa postaci i zwiastun pierwszego dodatku

Miał być Paladyn, a będzie... Spirytysta.

@ 10.06.2024, 17:36
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo 4: Vessel of Hatred - data premiery, nowa klasa postaci i zwiastun pierwszego dodatku

Firma Blizzard pokazała światu Diablo 4: Vessel of Hatred, czyli pierwszy duży dodatek do popularnego hack'n'slasha. Rozszerzenie powinno zainteresować wszystkich fanów gry, którzy wyczekują świeżych treści i nowej grywalnej klasy postaci.

Diablo 4: Vessel of Hatred trafi do sprzedaży 8 października, a już teraz wystartowały pre-ordery na rozszerzenie. Ceny dodatku rozpoczynają się od 169,00 zł za Edycję Standardową. Następnie mamy wydanie Deluxe Edition za kwotę 259,00 zł oraz najbardziej wypasioną Ultimate Edition za 387,50 zł. Kupując dodatek w przedsprzedaży, możemy liczyć na dodatkowe cyfrowe bonusy. Więcej szczegółów oraz zawartość poszczególnych edycji rozpisana jest na karcie gry na Steam. Oczywiście wszystko to dostępne będzie także dla wersji konsolowych.

Vessel of Hatred kontynuuje wydarzenia z podstawowej wersji Diablo 4, a głównym przeciwnikiem tym razem będzie dobrze znany fanom serii Mefisto, Pan Nienawiści. Gracze trafią do nowej lokacji, Nahantu, regionu leżącego w sąsiedztwie Kurast, lokacji z kultowego Diablo II. Większość akcji będzie toczyć się więc w dżungli, gdzie zmierzymy się z wrogimi plemionami i dzikimi bestiami.

W tych realiach doskonale odnajdzie się reprezentant nowej grywalnej klasy postaci - Spirytysta (ang. Spiritborn). To postać przygotowana od podstaw, nie występująca we wcześniejszych odsłonach.

"Zaliczani do największych drapieżników dżungli Spiritborn to zupełnie nowa klasa postaci w serii Diablo. Są zahartowani w boju i władają mistycznymi synergiami, które mogą przebudzać tylko głęboko w dżungli Nahantu. Stańcie się jednymi ze Spiritborn i poznajcie eteryczne duchy związane z tą starożytną cywilizacją." - tak opisują nowego bohatera twórcy gry.

Rozszerzenie Diablo 4: Vessel of Hatred wprowadzi także całą masę innych nowości i ulepszeń, tj. kolejne aktywności Drzewa Szeptów, nowe przedmioty, umiejętności klasowe, wyzwania czy najemników do zwerbowania. Na 18 lipca Blizzard zaplanował szerszą prezentację dodatku.Sprawdź także:
Diablo IV: Naczynie Nienawiści

Diablo IV: Naczynie Nienawiści

Premiera: 08 października 2024
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Naczynie Nienawiści to pierwsze fabularne rozszerzenie do wydanego w 2023 roku hack & slasha - Diablo IV. Poza kontynuacją fabuły z podstawowej wersji gry, DLC oferuje ta...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:40, 10.06.2024
Spirytysta, który wygląda jak Szaman, albo jakiś wojownik z dżungli.