Call of Duty: Black Ops 6 - zwiastun pokazujący kluczowe aspekty gry

Pierwszoosobowy shooter Activision zadebiutuje w październiku, a my możemy zerknąć na kolejny zwiastun.

@ 10.06.2024, 15:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Black Ops 6 - zwiastun pokazujący kluczowe aspekty gry

Call of Duty to w tym momencie prawdopodobnie największa marka należąca do Microsoftu. Nie powinno być więc zaskoczeniem, że spółka postanowiła przygotować nowy zwiastun projektu z okazji Xbox Games Showcase, które miało miejsce wczoraj. W jego trakcie dostaliśmy sporo filmów z gier, a wśród nich był też trailer Call of Duty: Black Ops 6.

Wideo, które znajduje się w treści niniejszej wiadomości, pokazuje wszystkie najważniejsze aspekty projektu. Jest więc strzelanie, eksplozje, eksploracja, wyposażenie, lokacje itd. Skupia się ono na kampanii fabularnej przygotowanej z myślą o jednym graczu, mimo że Call of Duty: Black Ops 6 to nie tylko tryb singlowy, ale także rozbudowany multiplayer.

Premierę Call of Duty: Black Ops 6 zaplanowano na 25 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, X1 oraz XS. Kolejne materiały promujące grę będziemy mieć dla Was w kolejnych tygodniach i miesiącach, więc bacznie obserwujcie portal.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   16:01, 10.06.2024
To już Black Ops 6 jest? A Modern Warfare i Ghosts to które aktualne? O rany, ale mam zaległości odkąd przestałam piracić. Jak nie wrzucą tej serii do Game Passa to nigdy tego nie ogarnę.
0 kudosbalic87   @   07:39, 11.06.2024
Znowu kampania na kilka godzin ?
0 kudosBarbarella.   @   09:00, 11.06.2024
Cytat: balic87
Znowu kampania na kilka godzin ?

Gdyby stal się cud i wrzucili tę serię do Game Passa to takie krótkie kampanie byłyby mi na rękę. Wzięłabym ten abonament na dwa góra trzy miesiące i zdążyła się w tym czasie uwinąć ze wszystkimi CoD-ami. Szczęśliwy