Phantom Blade Zero na nowym gameplayu

W sieci pojawił się nowy gameplay z Phantom Blade Zero, pokazujący walkę.

@ 10.06.2024, 15:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Phantom Blade Zero na nowym gameplayu

Mimo że skupiamy się dziś przede wszystkim na materiałach prezentujących gry Microsoftu, znaleźliśmy też miejsce dla projektu opracowywanego dla konkurencji. Chodzi o niebywale dynamiczne i wymagające zręczności Phantom Blade Zero, które zadebiutuje na PC oraz PS5.

Phantom Blade Zero nie ma jeszcze daty premiery, ale jeśli z niecierpliwością czekacie na jej publikację, koniecznie zerknijcie na widoczny poniżej gameplay. Oferuje on 24-minuty wyjęte bezpośrednio z rozgrywki, nie jest to więc nic wyreżyserowanego i przygotowanego przez twórców.

Gameplay komentowany przez przez szefa lokalizacji, Davida Zhenga, a także założyciela studia S-Game, Soulframe'a, który opowiada o wielu różnych aspektach Phantom Blade Zero. Prezentujący skupili się na walce, więc nie dowiecie się niczego nowego, jeśli chodzi o założenia fabularne.

Zerknijcie na poniższe wideo i pamiętajcie, że Phantom Blade Zero nie ma jeszcze daty premiery. Gdy ją poznamy, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?