Fallout 76 wprowadzi grywalną postać ghula

W Fallout 76 już wkrótce będzie można grać wcielając się w ghula.

@ 11.06.2024, 10:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Fallout 76 wprowadzi grywalną postać ghula

Fallout 76 wprowadzi niebawem możliwość rozegrania historii w postaci ghula. Jak widać, serial Fallout wpływa na popularność gry i zmiany w jej obrębie. To niemała ciekawostka, bo to pierwszy raz, kiedy wcielimy się w ghula w tej serii.

Gdy aktualizacja zostanie udostępniona, otrzymacie szansę zagrania jako ghul poprzez wykonanie specjalnego zadania, które stanie się dostępne, gdy mieszkaniec skarbca osiągnie poziom 50.

Decyzja o przekształceniu swojej postaci w ghula będzie miała szereg praktycznych skutków dla rozgrywki, a oczywistą korzyścią będzie to, że będzie dało się inaczej wchodzić w interakcję z promieniowaniem i wykorzystać je na swoją korzyść. Otwiera się również szansa na skorzystanie z nowych kart cech charakterystycznych dla ghulów, które dodadzą urozmaicenia i ułatwienia podczas rozgrywki.

Fallout 76 wprowadzi kultowe ghule w ramach samodzielnej aktualizacji, która pojawi się na początku 2025 roku i będzie pierwszą w serii. Dokładnej daty premiery update'u jeszcze nie znamy. Z pewnością Bethesda będzie o tym informowała wkrótce.


Sprawdź także:
Fallout 76

Fallout 76

Premiera: 14 listopada 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Fallout 76 to kolejna odsłona cenionej serii cRPG akcji, której koncepcja została przeniesiona na teren gier sieciowych. Za projekt odpowiada Bethesda Game Studios, autor...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?