Microsoft Flight Simulator 2024 zadebiutuje w listopadzie

Microsoft ujawnił wreszcie datę premiery Microsoft Flight Simulator 2024. Mamy też nowy zwiastun.

@ 10.06.2024, 13:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Microsoft Flight Simulator 2024 zadebiutuje w listopadzie

Kolejny duży projekt studia Asobo to Microsoft Flight Simulator 2024. W trakcie minionego już Xbox Games Showcase deweloperzy opublikowali w sieci nowy zwiastun projektu, a prócz tego ujawnili datę premiery. Zagramy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S.

Nowe wideo znajdziecie poniżej, a jeśli chodzi o datę premiery, zaplanowano ją na 19 listopada. Założenia gry nie uległy oczywiście zmianie. Nadal mamy więc do czynienia z symulatorem lotu, w którym zasiadamy za sterami wielu rozmaitych maszyn, latając zarówno swobodnie, jak i w ramach przeróżnych zleceń.

Jeśli chodzi o wspomniane zlecenia, są one bardzo różne. Możemy się bowiem zajmować transportowaniem towarów, ale również sprawdzimy swoje umiejętności w misjach ratunkowych. Polatamy zarówno helikopterami, jak i samolotami. Maszyn do wyboru będzie całe mnóstwo, jak na cykl Microsoft Flight Simulator przystało.

Obejrzyjcie poniższe wideo i pamiętajcie o listopadowej premierze. Gdybyście byli zainteresowani wydaniem dla blaszaków, zerknijcie na jego wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosmrPack   @   13:22, 10.06.2024
Może przy okazji zrobią jakąś większą promocję na poprzednią odsłonę Cool
0 kudosBarbarella.   @   13:30, 10.06.2024
Cytat: mrPack
Może przy okazji zrobią jakąś większą promocję na poprzednią odsłonę Cool

Dokładnie. Chciałoby się polatać a tu cena ściąga w dół na ziemię. A nawet ta stara część wygląda obłędnie.