Zapowiedziano Civilization VII; premiera w przyszłym roku

Civilization VII dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach. Pełny gameplay mamy otrzymać w sierpniu bieżącego roku.

@ 08.06.2024, 08:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano Civilization VII; premiera w przyszłym roku

2K Games potwierdziło w zeszłym miesiącu, że niebawem ujawni kolejną odsłonę serii Civilization. Tak się też stało w trakcie wczorajszej transmisji Summer Game Fest. Studio Firaxis zapowiedziało podczas niej Civilization VII, które w przyszłym roku zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach.

Od premiery poprzedniej części Civilization minęło 8 lat. W tym czasie Firaxis Games przygotowywało kolejne dodatki, a jednocześnie pracowało nad Civilization VII. Większej ilości szczegółów w tym momencie nie znamy, ale na sierpień zaplanowano prezentację rozgrywki, więc najpewniej wtedy poznamy kolejne detale.

Premierę Civilization VII zaplanowano na 2025 rok. Zadebiutuje ono jednocześnie na PC, PlayStation, Xboksach oraz Switchu. Do tej pory jednoczesnych premier multiplatformowych Firaxis nie organizowało, więc może być ciekawie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   09:51, 08.06.2024
Jakby co to "szóstka" za 12,89 na Steamie.
0 kudoszubal22   @   12:34, 08.06.2024
Ciekawi to równoległe wydawanie Civki na PC-ty i konsole. Oby nie wyszła z tego jakaś abominacja RTS-a, byle przyspieszyć premierę na wszystkie sprzęty.
0 kudosBarbarella.   @   13:50, 08.06.2024
Cytat: zubal22
Oby nie wyszła z tego jakaś abominacja RTS-a, byle przyspieszyć premierę na wszystkie sprzęty.

Czyli upadek cywilizacji? Zadziorny