W Diablo 4 wkrótce będziemy świętować 1. urodziny gry!

Blizzard szykuje specjalnie event z okazji roku obecności gry na rynku.

@ 02.06.2024, 14:12
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

W Diablo 4 wkrótce będziemy świętować 1. urodziny gry!

Już 6 czerwca w Diablo 4 wystartuje event pod nazwą Marsz Goblinów, powiązany z 1. urodzinami gry. W jego ramach będziemy mogli m.in. odebrać darmowe przedmioty kosmetyczne.

Blizzard świętuje pierwsze urodziny Diablo IV, długo wyczekiwanej gry, która bez wątpienia nie miała łatwego początku. Zdaje się jednak, że największe kryzysy zostały już zażegnane, a każdy kolejny sezon (aktualnie trwa sezon 4.) przynosi wyczekiwane przez graczy usprawnienia i nowości.

Akcja Marsz Goblinów potrwa w dniach 6-13 czerwca. W jej ramach gracze mogą liczyć na darmowe okazjonalne przedmioty kosmetyczne - codziennie warto odwiedzać wbudowany w grę sklep. Ponadto w tym okresie będziemy mogli częściej napotkać na mapie goblina skarbnika. Jakby tego było mało, wspomniany goblin będzie bardziej ochoczo wyrzucał rzadkie przedmioty. Wzmocniono również premię z kapliczki chciwości.

Druga część eventu urodzinowego będzie powiązana z Błogosławieństwem Matki. W ramach tego wydarzenia, wszyscy gracze będą zyskiwać doświadczenie 25% szybciej, a złoto 50% szybciej. Rocznicowe obchody Błogosławieństwa Matki potrwają łącznie 10 dni. – premia ma zastosowanie zarówno do Sfery Sezonowej, jak i Sfery Wieczności, a także wszystkich rang świata. Co więcej, premia kumuluje się z eliksirami i Urną Agresji, dzięki czemu można znacząco podnieść ilość zdobywanego doświadczenia i szybko wskakiwać na kolejne poziomy.

Impreza urodzinowa Diablo IV obchodzona będzie także w mobilnym Diablo Immortals. Więcej szczegółów na temat opisywanych eventów wyczytacie na oficjalnej stronie gry.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?