Manor Lords z pierwszym oficjalnym patchem

Poprawki w handlu, optymalizacji i... zwłokach.

@ 31.05.2024, 18:20
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Manor Lords z pierwszym oficjalnym patchem

Twórca Manor Lords udostępnił pierwszą oficjalną dużą aktualizację do gry, oznaczoną dość skomplikowanym numerem 0.7.972. Łatka jest już dostępna dla wersji Steam, GOG oraz EGS. Wkrótce trafi także do wydania Xbox Game Pass, ale tutaj wciąż czeka na certyfikację od Microsoftu.

Aktualizacja wprowadza szereg poprawek do Manor Lords, rozwijanego obecnie w ramach usługi Early Access. Odpowiedzialny za ten średniowieczny city-builder Grzegorz Styczeń popracował w ostatnim czasie nad wieloma elementami, a następnie łatka została udostępniona beta-testerom na platformie Steam. Najwyraźniej wszystko było ok, bo właśnie trafiła do pozostałych graczy.

Patch 0.7.972 do Manor Lords przynosi poprawki m.in. do handlu (który do tej pory działał tak sobie - pisałem o tym w naszych wrażeniach), optymalizacji gry czy przywraca podatek królewski, który wcześniej usunięto z gry. Poprawiono też działanie tartaków czy nieefektywnie działające rolnictwo. Twórca zwiększył do tego ilość animacji podczas walki, a także dodał animację towarzyszącą przenoszeniu zwłok poległych mieszkańców. Nie zabrakło też usprawnień wizualnych, w tym m.in. nowego uzbrojenia dla wojowników czy hełmów dla milicji.

Pełna lista poprawek dostępna jest we wpisie na Steam.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:59, 31.05.2024
Trochę makabryczny obrazek no i silna ta pani jakby nie było. Co do gry to jestem niezdecydowana ale mam dużo czasu do namysłu.