Mortal Kombat 1 odda niebawem Homelandera posiadaczom Kombat Packu

Homelander z serialu The Boys niebawem pojawi się w Mortal Kombat 1.

@ 30.05.2024, 11:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

Mortal Kombat 1 odda niebawem Homelandera posiadaczom Kombat Packu

Studio NetherRealm cały czas rozwija swoje ostatnie przedsięwzięcie, czyli Mortal Kombat 1. Regularnie dodawane są do niego nowe treści, a z najnowszych informacji wynika, że niebawem właściciele pierwszego Kombat Packu otrzymają dostęp do Homelandera - złoczyńcy z serialu The Boys, dostępnego na Amazon Prime Video.

W związku z nadchodzącym debiutem nowego wojownika, deweloperzy przygotowali widoczny poniżej zwiastun. Zobaczycie na nim Homelandera ścierającego się z wieloma innymi wojownikami, w tym z Liu Kangiem, Kitaną oraz Sub-Zero. Ujrzycie też różne specjalne umiejętności superzłoczyńcy. Jak zwykle, materiał jest brutalny więc nieprzeznaczony dla najmłodszych widzów.

Homelander zostanie dodany do rostera wojowników Mortal Kombat 1 w dniu 4 czerwca - najpierw dla posiadaczy Kombat Packa. Jeśli nim nie dysponujecie, będziecie mogli go wypróbować 11 czerwca. Nieco później, jako wojownik Kameo, zostanie dodana Ferra.

Mortal Kombat 1 dostępne jest obecnie na PC, PS5, XS oraz Switchu. Jeśli rozważacie jego zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1

Premiera: 19 września 2023
PC, PS5, XBOX X/S, SWITCH

Mortal Kombat 1 to dwunasta pełnoprawna odsłona kultowej i wiekowej serii bijatyk, która swoją karierę zaczynała w 1992 roku. Tym razem, po ponad 30 latach, historia zato...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?