State of Play zaplanowane na jutro

Sony zapowiedziało swoją kolejną transmisję z cyklu State of Play. W trakcie 30 minutowego wydarzenia mamy ujrzeć aż 14 nadchodzących gier.

@ 29.05.2024, 17:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

State of Play zaplanowane na jutro

Od jakiegoś czasu w sieci krążyły plotki na temat tego, że Sony przygotowuje się do kolejnej transmisji z cyklu PlayStation Showcase. Jak się jednak okazuje, Japończycy nie będą szli w transmisję dużego formatu, ale postawią na nieco mniejsze State of Play. ZOstanie ono zorganizowane jutro.

Nadchodzące State of Play trwać będzie 30 minut, a podczas eventu zobaczymy 14 gier przeznaczonych dla PlayStation 5 oraz PlayStation VR2. Sony ujawniło, że będą to również informacje na temat tytułów first party, mających zadebiutować jeszcze w tym roku, ale na razie nie wiadomo czego możemy się spodziewać.

Jest wielce prawdopodobne, że Japończycy pokażą nowe Astro Bot, które ma trafić do sprzedaży na PS5 jeszcze w tym roku. Możliwe też, że dostaniemy nowe informacje związane ze strzelanką sieciową Concord, która powinna zadebiutować w nadchodzących miesiącach. Wisienką na torcie może być natomiast prezentacja Silent Hill 2 Remake.

Cokolwiek ujrzymy, na razie nie zostaje nam nic innego, jak czekać. State of Play odbędzie się jutro (z czwartku na piątek) o godzinie 24:00 czasu polskiego.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   18:07, 30.05.2024
Chciałbym zapowiedź 3-ciej części GoW'a, życzyłbym sobie REMAKE'u na nowym silniku graficznym trylogii GoW'a z PS2/PS3, choć pewnie płonne me życzenie. Szkoda że Evolution Studios nie ma, bo DC 2 to byłby sztos i zamiótłby graficznie scenę wyścigowych gier na 2 generacje kolejne ;p.
0 kudosmrPack   @   11:29, 31.05.2024
Szało nie było i trzeba czekać prawdopodobnie do września na Showcase.