MultiVersus debiutuje za darmo w sieci

MultiVersus debiutuje w nowej formie na PC oraz konsolach.

@ 29.05.2024, 13:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

MultiVersus debiutuje za darmo w sieci

Warner Bros. Games opublikowało w sieci swoje najnowsze przedsięwzięcie. Chodzi o multiplatformową darmową bijatykę pt. MultiVersus. Jeśli czekaliście na jej debiut, to możecie już przystąpić do zabawy, albowiem jest ona dostępna w sklepach Steam oraz Epic Games Store na PC, a także na konsolach. Pobierzecie ją całkowicie za darmo.

MultiVersus jest bijatyką, w której w starciach udział biorą postaci znane z seriali oraz filmów Warner Bros. Discovery. Tytuł jest grą-usługą, która będzie rozwijana na przestrzeni kolejnych miesięcy i lat, a pierwszy sezon zawartości zatytułowano Sarkazm i nikczemność. Ujrzymy w nim takich wojowników, jak Joker z uniwersum DC, Jason Voorhees z horroru Piątek 13-go i Bananowy Strażnik z Pory na przygodę. W dalszej części sezonu do obsady dołączy ponadto agent Smith z serii Matrix.

Premiera MultiVersus to także debiut zupełnie nowego trybu PvE zwanego Szczeliny. Na graczy czekają w nim zaskakujące zwroty akcji, zapewniające bezustannie nowe doznania z gry. Tryb PvE uzupełnia rywalizację pomiędzy graczami. Wypełnione zabawą walki rozgrywają się w znanych światach, jak nowe mapy inspirowane serialami animowanymi Laboratorium Dextera i Atomówki, które są dostępne już teraz.

"Wraz z oficjalną premierą MultiVersus oferujemy graczom darmową rozgrywkę ze wspaniałą, stale rosnącą gamą kultowych postaci Warner Bros. Discovery do  wyboru", powiedział David Haddad, prezes Warner Bros. Games. "Chcemy sprawić, aby gra była ciekawa i atrakcyjna zarówno dla zwykłych graczy, jak i tych nastawionych na rywalizację. Stale ulepszamy elementy różnych trybów rozgrywki - zarówno tych dla jednego gracza, jak i tych wieloosobowych".

"To spełnienie marzeń naszego zespołu. Jesteśmy bardzo podekscytowani oficjalną premierą MultiVersus", mówi Tony Huynh, współtwórca i reżyser gry, Player First Games. "Pracując z tak bogatą listą uwielbianych postaci, upewniliśmy się, że każdego wojownika tworzymy z najwyższą starannością, dzięki czemu każdy z nich jest wyjątkowy pod względem wyglądu i stylu, a także unikalnego zestawu ruchów i mechaniki walki. A dzięki trybowi PvE Szczeliny, poza znanym już trybem PvP, mamy teraz więcej sposobów na grę w MultiVersus. Ponadto nasz dostosowany do potrzeb graczy kod sieciowy sprawia, że wszyscy gracze mogą cieszyć się płynną rozgrywką".

Jak wspomniałem wcześniej, MultiVersus jest dostępne na platformach Steam oraz Epic Games Store, jeśli chodzi o komputery osobiste, a także na konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Pobierzecie je całkowicie za darmo.


Sprawdź także:
MultiVersus

MultiVersus

Premiera: 19 lipca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

MultiVersus to darmowa bijatyka 2,5D z elementami platformowymi, utrzymana w modelu free to play, a nastawiona na tryb multiplayer. Za projekt odpowiada debiutanckie stud...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?