Bungie prezentuje zwiastun premierowy dodatku Destiny 2: Ostateczny kształt

Deweloperzy przygotowali wideo przypominające nam o nadchodzącej premierze Destiny 2: Ostateczny Kształt.

@ 29.05.2024, 11:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Bungie prezentuje zwiastun premierowy dodatku Destiny 2: Ostateczny kształt

Bungie przygotowało nowy zwiastun Destiny 2: Ostateczny kształt, czyli finalnego rozszerzenia dla cyklu, który rozwijany jest od dekady, jeśli weźmiemy pod uwagę pierwszą jego część. Wideo jest pre-renderowane, a jego zadaniem jest nakreślenie wątku fabularnego, który będzie nam dane poznać.

Zwiastun Destiny 2: Ostateczny Kształt został przygotowany ze względu na zbliżającą się premierę, zaplanowaną na 4 czerwca. Grać będziemy wówczas na wszystkich platformach docelowych podstawki, czyli na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji.

W Destiny 2: Ostateczny Kształt główni bohaterowie serii, Strażnicy, wyruszą do Bladego serca Wędrowca, by pomóc Straży Przedniej, starającej się pokonać swojego najgroźniejszego dotychczas przeciwnika - Świadka. Czeka nas zatem niebezpieczna, pełna emocji batalia, która sprawdzi nasze umiejętności oraz chęć do współpracy.

Zerknijcie poniżej i pamiętajcie, że premierę Destiny 2: Ostateczny Kształt zaplanowano na następny wtorek, czyli 4 czerwca.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?