Capcom przygotowuje remaki Resident Evil - Code: Veronica oraz Resident Evil Zero?

Z najnowszych doniesień wynika, że remaki pierwszego i piątego Resident Evil nie powstają, a zamiast nich Capcom przygotowuje coś innego.

@ 28.05.2024, 13:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

Capcom przygotowuje remaki Resident Evil - Code: Veronica oraz Resident Evil Zero?

Pisaliśmy przed momentem o tym, że Capcom prawdopodobnie nie opracowuje remaków Resident Evil 1 oraz Resident Evil 5 - wbrew plotkom krążącym od kilku miesięcy. Zamiast tego spółka przygotowuje podobno remaki Resident Evil - Code: Veronica oraz Resident Evil Zero.

Za nowe doniesienia w temacie odpowiada znany leaker, Dusk Golem. W przeszłości opublikował on wiele plotek, które finalnie się zmaterializowały, więc i tym razem może tak być. Twierdzi on, że Capcom opracowuje w tym momencie odświeżone wersje Resident Evil - Code: Veronica oraz Resident Evil Zero.

Resident Evil - Code: Veronica to bezpośrednia kontynuacja Resident Evil 2, przez wielu uznawana za "prawdziwą" trzecią część popularnego cyklu. Resident Evil Zero oryginalnie zadebiutowało natomiast w 2002 roku jako prequel wydarzeń z Residelt Evil 1.

Co finalnie z tych doniesień się zmaterializuje? Tego w tym momencie oczywiście nie wiemy, ale sytuację będziemy bacznie obserwować, przekazując Wam wszelkie szczegóły.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?