MSI świętować będzie 20-lecie swoich laptopów

Z tej okazji przygotowano specjalne wydarzenie, w trakcie którego zgarnąć można cenne nagrody. Zaproszeni są wszyscy fani technologii.

@ 28.05.2024, 12:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, sprzęt

MSI świętować będzie 20-lecie swoich laptopów

Firma MSI zaprasza wszystkich fanów technologii na wyjątkowe wydarzenie, przygotowane z okazji 20-lecia obecności laptopów marki na rynku. W trakcie specjalnie przygotowanej imprezy poznacie historię urządzeń, które od dwóch dekad zmieniają gaming, ujrzycie najnowsze rozwiązania przygotowane z myślą o grach oraz weźmiecie udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Jak czytamy w informacji prasowej, pierwszy laptop MSI, MS-1003, pojawił się na rynku w 2004 roku. Zastosowano w nim procesor Intel Penium M oraz kartę graficzną ATI Mobility Radeon 9600/9700. Trzy lata później w sprzedaży pojawił się pierwszy laptop gamingowy, który wyposażono w procesor Intel Core 2 Duo i kartę graficzną NVIDIA GeForce 8600M GT.

Niezależnie od tego, czy pamiętacie wspomniane wydarzenia, czy nie, MSI zaprasza na 20-lecie istnienia laptopów firmy na rynku. By obejrzeć specjalną interaktywną wystawę, musicie się udać 14 czerwca bieżącego roku do wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych, a tam na ekranie o powierzchni 100 metrów kwadratowych będziecie w stanie spojrzeć w przeszłość i poznać historię marki, mającej naprawdę niebagatelny wpływ na dzisiejszy gaming.

Na odwiedzających czekać będzie także wystawa najważniejszych laptopów, specjalna wystawa najnowszych urządzeń, a także możliwość sprawdzenia laptopów wyposażonych w procesory Intel 14. generacji oraz karty graficzne NVIDIA RTX 40.

Warto dodać, że liczba miejsc jest limitowana, a pierwszeństwo mają osoby, które dokonają rejestracji na stronie wydarzenia. Wejście jest bezpłatne. W wydarzeniu mogą uczestniczyć osoby niepełnoletnie, ale pod opieką osoby dorosłej. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do udziału w facebookowym wydarzeniu - tutaj.

Patronem medialnym wydarzenia 20 lat laptopów MSI jest RADIO Wrocław.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?