The Rogue Prince of Persia debiutuje we wczesnym dostępie

Studio Evil Empire debiutuje we wczesnym dostępie Steam z grą The Rogue Prince of Persia.

@ 27.05.2024, 19:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

The Rogue Prince of Persia debiutuje we wczesnym dostępie

The Rogue Prince of Persia to nowy projekt studia Evil Empire, którego akcja toczy się w uniwersum Księcia Persji. Tytuł ten właśnie zadebiutował we wczesnym dostępie Steam, więc jeśli macie ochotę go sprawdzić, możecie to już zrobić. Zerknijcie też na widoczny poniżej zwiastun.

The Rogue Prince of Persia opracowane zostało przez studio, które wcześniej przygotowało dla nas wyśmienitego przedstawiciela gatunku roguelike pt. Dead Cells. Nowe przedsięwzięcie oferuje stylizowaną oprawę wizualną, zaawansowaną mechanikę eksploracji oraz dynamiczny system walki.

W tym momencie nie wiemy jak długo The Rogue Prince of Persia dostępny będzie we wczesnym dostępie, ale zakładamy że co najmniej kilka miesięcy. Po debiucie finalnej wersji na blaszakach najpewniej dostaniemy też wydanie konsolowe, choć oficjalnie nic na ten temat nie wiadomo.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?