Resident Evil 9 nie zostanie zapowiedziane tego lata, bo zostało wewnętrznie opóźnione

W sieci pojawiły się interesujące informacje na temat Resident Evil 9. Okazuje się bowiem, że projekt prawdopodobnie został opóźniony, przez co nie zostanie zaprezentowany latem.

@ 27.05.2024, 18:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Resident Evil 9 nie zostanie zapowiedziane tego lata, bo zostało wewnętrznie opóźnione

Od jakiegoś czasu krążą w sieci plotki na temat tego, że Capcom przygotowuje się do oficjalnej zapowiedzi Resident Evil 9. Była nawet mowa o tym, że do prezentacji dojdzie latem, czyli w trakcie jednej z nadchodzących imprez branżowych. Z nowych doniesień wynika jednak, że prawdopodobnie gra została opóźniona.

Znany insider, specjalizujący się w plotkach na temat Resident Evil, twierdzi - wbrew temu co pisał wcześniej - że Resident Evil 9 nie będzie pokazane latem, a jego premiera nie nastąpi na początku przyszłego roku, lecz najwcześniej pod koniec roku 2025, ewentualnie na początku 2026.

Nowe informacje Dusk Golem, bo o nim mowa, opublikował na portalu X. Twierdzi on teraz, że Resident Evil 9 zostało wewnętrznie opóźnione, a w rezultacie przesunięte zostało też jego ujawnienie. Nie będzie ono miało miejsca latem, lecz później, możliwe że nawet za rok o tej samej porze.

Czekamy oczywiście na oficjalne wieści od wydawcy, a w tymczasem pamiętajcie, że Resident Evil 9 to podobnież największy, najbardziej rozbudowany i najdłużej opracowywany tytuł z tego legendarnego cyklu. Ma on też najwyższy budżet w historii, więc oczekiwania wobec niego są na pewno niemałe.

Przed debiutem Resident Evil 9 na rynku może zadebiutować remake jednej ze starszych części Resident Evil. Krążą bowiem plotki na temat tego, że Capcom kilka z nich ma na tapecie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLabrio   @   18:56, 27.05.2024
Co to za moda na tasiemce? Bo juz ktos slyszal nazwe tej gry i wiecej jej sie sprzeda?
0 kudosBarbarella.   @   19:21, 27.05.2024
To znaczy de facto że ten outsider zdementował swoją wcześniejszą plotkę. Rozbawiony