The Rogue Prince of Persia - nowe wideo wyjaśnia narrację oraz podróżowanie w czasie

Deweloperzy The Rogue Prince of Persia przygotowują się powoli do debiutu projektu we wczesnym dostępie Steam.

@ 25.05.2024, 19:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

The Rogue Prince of Persia - nowe wideo wyjaśnia narrację oraz podróżowanie w czasie

Studio Evil Empire przygotowuje w tym momencie ciekawie zapowiadającą się grę z gatunku roguelike, której akcja toczy się w uniwersum Księcia Persji, pt. The Rogue Prince of Persia. Deweloperzy, przygotowując się do debiutuj we wczesnym dostępie, opublikowali w sieci kolejne interesujące wideo.

Z materiału widocznego poniżej dowiecie się co nieco na temat narracji oraz tego, jak działają umiejętności bohatera The Rogue Prince of Persia związane z manipulowaniem czasem. Nie brakuje też oczywiście ujęć pokazujących walkę, scenerię itd.

Wydarzenia w The Rogue Prince of Persia obserwujemy w sekwencji różnych pętli, z czego każda oznacza trudniejszych przeciwników i większe wyzwania. Dzięki temu każde kolejne podejście uczy nas nowych zdolności i pozwala sprawniej pozbywać się wszelkich oponentów.

The Rogue Prince of Persia dostępny będzie we wczesnym dostępie od 27 maja. Zagramy wyłącznie na PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?