Call of Duty: Black Ops 6 testowano podobno przez ostatnie 2 lata, twierdzi projektant

Nicole Havin ze studia Treyarch twierdzi, że na najnowszą odsłonę serii Call of Duty jej fani nie są przygotowani.

@ 24.05.2024, 12:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Black Ops 6 testowano podobno przez ostatnie 2 lata, twierdzi projektant

Activision przygotowuje się do oficjalnej prezentacji Call of Duty: Black Ops 6, która powinna mieć miejsce zaraz po zakończeniu Xbox Games Showcase, które zaplanowano na 9 czerwca. Mimo że zapowiedź była dla wszystkich zaskoczeniem, prace nad grą trwają od dawna. Same testy są podobno prowadzone od dwóch lat.

Projektantka gry, Nicole Havin, napisała na portalu X, że Call of Duty: Black Ops 6 nie jest projektem, który przygotowano w krótkim czasie. Same testy "trwają od dwóch lat", a gracze mają "nie być przygotowani" na to, co otrzymają. Oczywiście marketing, marketingiem, a jak będzie w rzeczywistości, okaże się po premierze.

Call of Duty: Black Ops 6 nie ma jeszcze daty premiery, ale spodziewamy się jej w październiku, ewentualnie z początkiem listopada. Jego akcja przeniesie nas do czasów wojny w Zatoce Perskiej i będzie to podobno pierwszy tytuł w serii z czteroletnim cyklem produkcyjnym. Z raportów wynika, że Call of Duty: Black Ops 6 zadebiutuje w Game Passie.

Czekamy oczywiście na więcej informacji. Wszystkie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?