Concord - kolejne informacje na temat gry na początku czerwca

Firewalk Studios niebawem opublikuje kolejne informacje na temat Concord. Przynajmniej takie plotki krążą w sieci.

@ 24.05.2024, 11:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Concord - kolejne informacje na temat gry na początku czerwca

Sony nie zapowiedziało jeszcze PlayStation Showcase, którego spodziewamy się jeszcze w maju, ale to nie znaczy, że nie pojawiają się żadne przecieki dotyczące tytułów opracowywanych na zlecenie Japończyków. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jeden z nich, Concord, zostanie zaprezentowany prawdopodobnie za 2 tygodnie.

Znany leaker, billbil-kun, opublikował na Dealabs raport, w którym czytamy, że Firewalk Studios przygotowuje się do kolejnej prezentacji swojej gry Concord. Wydarzenie ma mieć rzekomo miejsce 7 czerwca, czyli jeszcze przed innymi eventami, mającymi wystartować kilka dni później.

Prezentacja zawierać będzie nie tylko zwiastun, ale także pierwszy gameplay. Ujrzymy dzięki temu grywalne postaci, środowisko, po którym się poruszamy, wyposażenie, umiejętności itd. Co ciekawe, Concord inspirowane jest podobno serią Strażnicy Galaktyki, więc może być to naprawdę zaskakujący tytuł.

Concord przygotowywany jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Jego premiera powinna mieć miejsce jeszcze w 2024 roku, choć dokładnego terminu na razie nie znamy.


Sprawdź także:
Concord

Concord

Premiera: 23 sierpnia 2024
PC, PS5

Concord to pierwszoosobowa strzelanka science-fiction nastawiona na zmagania sieciowej, której akcja osadzona została w dalekiej przyszłości. Za projekt odpowiada debiuta...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?