Dead Island 2 z bardzo dobrą sprzedażą

Przygodówka akcji, w której mierzymy się z umarlakami, Dead Island 2, zdołała sprzedać się w imponującym nakładzie. Ponad 7 milionów graczy zdecydowało się też zagrać w ramach usługi Game Pass.

@ 23.05.2024, 17:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dead Island 2 z bardzo dobrą sprzedażą

Firma Embracer Group ujawniła, że Dead Island 2 sprzedaje się bardzo dobrze, a do tej pory w ręce graczy trafiło ponad 3 mln egzemplarzy tegoż tytułu. Premiera miała miejsce 21 kwietnia 2023 roku, więc do osiągnięcia wspomnianego rezultatu projekt potrzebował nieco ponad rok.

Sukces Dead Island 2 jest o tyle ważny, że powstawało ono przez mniej więcej dekadę. W tym czasie wielokrotnie zmieniane były założenia oraz ekipy deweloperskie, aż finalnie zajęło się nim Dambuster Studios. Team ten przygotował ciekawą, angażującą i dynamiczną propozycję, a gracze postanowili docenić jego starania.

Co warto dodać, Dead Island 2 dostępne jest w usłudze Game Pass na PC oraz Xboksach, a na platformie Microsoftu zagrało do tej pory ponad 7 milionów graczy. Premiera w Game Passie miała miejsce 22 lutego bieżącego roku, więc na wynik ten składają się ostatnie 3 miesiące.

Dead Island 2 nadal sprzedaje się bardzo dobrze, a twórcy regularnie publikują kolejne aktualizacje dla niego. Jeśli rozważacie zakup jednej z wersji (PC, PlayStation oraz Xbox), koniecznie zerknijcie na naszą recenzję. W przypadku zainteresowania wydaniem dla blaszaków, pamiętajcie też o wymaganiach sprzętowych.


Sprawdź także:
Dead Island 2

Dead Island 2

Premiera: 21 kwietnia 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Dead Island 2 to kontynuacja polskiego hitu od wrocławskiego studia Techland. Tym razem jednak za produkcję odpowiada zespół Dumbaster Studios - wewnętrzny oddział wydawc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:55, 23.05.2024
Radośnie dołączę do tych 3 milionów jak tylko cena spadnie jeszcze o połowę. Szczęśliwy
0 kudosRonaldo_   @   06:27, 24.05.2024
Świetna gra, bawiłem się przy niej świetnie. Bardzo dobrze zoptymalizowana gra - w takim stanie powinny wychodzić wszystkie gry. Jeszcze trzeba zagrać w DLC. Uśmiech