Gra Contraband nie ma się najlepiej, od zapowiedzi wielu deweloperów zostało podobno zwolnionych

Avalanche Studios przygotowuje w tym momencie grę zatytułowaną Contraband. Projekt zapowiedziano kilka lat temu, a do teraz nie mamy konkretów na jego temat.

@ 23.05.2024, 17:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Gra Contraband nie ma się najlepiej, od zapowiedzi wielu deweloperów zostało podobno zwolnionych

Avalanche Studios zapowiedziało w 2021 roku swój kolejny projekt, czyli właśnie Contraband. Od tamtej pory minęło już blisko trzy lata, a wciąż nie mamy na temat przedsięwzięcia niczego konkretnego. Ponadto nic nie wskazuje na to, by podczas nadchodzącego Xbox Games Showcase miało się to zmienić.

Jez Corden z Windows Central twierdzi, że Contraband nie ma się najlepiej. Jego proces dewelopingu jest "trudny i skomplikowany", a między innymi ze względu na pandemię ze studia Avalanche odeszło wielu kluczowych deweloperów. Efektem jest to, że od 3 lat nie mamy nowych informacji i wciąż nie znamy daty premiery.

Contraband to kooperacyjny raj dla szmuglerów, którego akcja przenosi nas do fikcyjnego świata Bayan w latach 70 ubiegłego tysiąclecia. To nasza najambitniejsza i najbardziej spektakularna gra do tej pory. Bierzemy wszystko, czego się nauczyliśmy przez 18 lat, tworząc piękne, otwarte światy, wypełnione niesamowitymi widokami i porywającymi fragmentami rozgrywki.

Xbox Games Showcase zaplanowano na 9 czerwca. W trakcie transmisji powinniśmy otrzymać wiele nowych informacji na temat nadchodzących gier spółki z Redmond.


Sprawdź także:
Contraband

Contraband

Premiera: 2030
PC, XBOX X/S

Contraband to nowa kooperacyjna przygodowa gra akcji od studia Avalanche, autorów m.in. Just Cause 4 i RAGE 2. Produkcja przenosi gracza w przemytniczy świat lat 70. ubie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?