Suicide Squad: Kill the Justice League wprowadza nowe bronie i gadżety

Suicide Squad: Kill the Justice League zostało zaktualizowane, a gracze otrzymali dostęp do sporego zestawu nowych przedmiotów.

@ 23.05.2024, 16:48
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Suicide Squad: Kill the Justice League wprowadza nowe bronie i gadżety

Twórcy ze studia Rocksteady nie zapominają o Suicide Squad: Kill the Justice League, które - choć nie osiągnęło wielkiego sukcesu - jest regularnie aktualizowane i trafia do niego całkiem nowa zawartość.

W najnowszej aktualizacji deweloperzy rozszerzą mapę Elseworld, którą dodano, gdy wprowadzano do gry Jokera. Ponadto otrzymujemy nowego wroga, Promotinauta, zdolnego do awansowania swoich sojuszników na kolejny, potężniejszy poziom mutacji.

Dodatkowo update wprowadza nową misję Poza Orbitą, w której gracze muszą zniszczyć skorumpowane wieże strażnicze Ligi Sprawiedliwości, które tylko częściowo wkroczyły w nasz świat i są niewrażliwe na ataki. Dodatkową komplikacją jest to, że wrogowie mogą istnieć w jednym z dwóch wymiarów i gracze muszą się pomiędzy nimi przełączać, by ich wyeliminować.

Twórcy przygotowali ponadto dla graczy nowy arsenał broni oraz gadżetów. Właściciele gry mają dostęp do trzech poziomów zestawu Two-Face Infamy, a także nowego sprzętu, od takich postaci, jak Black Manta, Reverse-Flash i Firefly. Uzbrojenie możecie zobaczyć na poniższym materiale wideo.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   18:45, 23.05.2024
Jestem pod wrażeniem że próbują reanimować trupa, zamiast udawać że się nigdy nie zdarzył. Na pewno te 10 osób co wciąż w gra będzie zachwycone.
0 kudosBarbarella.   @   18:48, 23.05.2024
To ja poproszę duży zestaw ciuszków dla Harley Quinn. Jeżeli gra faktycznie okaże się gniotem to przynajmniej będę mogła się często przebierać. No i fajne kije baseballowe by się przydały. Szczęśliwy