Call of Duty: Black Ops 6 potwierdzone jako tegoroczna odsłona serii

Call of Duty Black Ops 6 będzie tegoroczną odsłona serii shooterów od Activision.

@ 23.05.2024, 16:23
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Black Ops 6 potwierdzone jako tegoroczna odsłona serii

W sieci pojawiły się informacje odnośnie Call of Duty: Black Ops 6, które niejako oficjalnie staje się tegoroczną odsłoną popularnej serii shooterów od Activision.

Uruchomiwszy na początku tego tygodnia witrynę ze zwiastunem gry, Activision rozwija swoją kampanię marketingową, umieszczając reklamy w czwartkowym wydaniu gazety USA Today, które można zobaczyć poniżej. Artykuł reklamowy zawiera logo gry i jej oficjalny tytuł, Call of Duty: Black Ops 6.

Co ciekawe, logo potwierdza ponadto, że tegoroczny projekt będzie stylizowany na Black Ops 6, a nie Black Ops VI, jak wcześniej informowano. Należy pamiętać, iż przed Black Ops Cold War wszystkie tytuły z serii używały cyfr rzymskich w swoich logo.

Call of Duty to jedna z najważniejszych serii na rynku, a jej rokroczna premiera łączy się z dość dużym zamieszaniem i promocją. Ubiegłoroczna odsłona zebrała srogie baty w ocenach i zderzyła się z falą krytyki odnośnie jej jakości, a przede wszystkim długości, bo był to tytuł bardzo krótki, przynajmniej jeśli o singlu mowa.

Cóż, zobaczymy jak to będzie w przypadku Call of Duty Black Ops 6. Szczegóły na temat gry mamy poznać w trakcie transmisji zwanej Black Ops 6 Direct, a zaplanowanej na 9 czerwca zaraz po Xbox Games Showcase.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?