XDefiant jest dostępne, ale niestety siadły usługi sieciowe Ubisoftu

Ubisoft pracuje nad tym, by przywrócić normalne funkcjonowanie usług sieciowych.

@ 22.05.2024, 11:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

XDefiant jest dostępne, ale niestety siadły usługi sieciowe Ubisoftu

Darmowa strzelanka Ubisoftu, XDefiant, jest już dostępna w sieci, ale prawdopodobnie nie będziecie w stanie jej sprawdzić, bo serwery nie działają tak, jak powinny. Zainteresowanie projektem przekroczyło oczekiwania wydawcy, albo zawiodła optymalizacja. Nie działa praktycznie nic, a deweloperzy starają się problem rozwiązać.

Ekipa odpowiedzialna za grę świadoma jest tego, że wiele usług, w tym np. Ubisoft Connect nie działa tak, jak powinno. Czasem gracze są w stanie się co prawda zalogować, ale wówczas występują problemy z matchmakingiem, a w rezultacie i tak nie da się zagrać.

"Prosimy, bądźcie z nami podczas gdy szukamy problemów z serwerami oraz matchmakingiem. Widzimy poprawę problemów, z którymi ludzie mają do czynienia i bezustannie nad nimi pracujemy. Będziemy zapewniać nowe informacje, jak tylko będzie to możliwe".

XDefiant dostępne jet na PC, PS5 oraz XS. Jeśli planowaliście je sprawdzić, to polecamy się wstrzymać i poczekać dzień lub dwa, aby twórcy uporali się z kłopotami. Zaoszczędzicie sobie na pewno niepotrzebnych stresów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:54, 22.05.2024
No skoro Ubi usuwa ze swoich serwerów dodatki do gier albo całe gry to sygnał że serwery mają malutkie i taka darmówka sieciowa musi je rozwalić. Zadziorny