Paper Mario: The Thousand-Year Door na premierowym zwiastunie

Remake Paper Mario: The Thousand-Year Door zadebiutuje już za dwa dni, a Nintendo opublikowało w sieci zwiastun przypominającym nam o tym wydarzeniu.

@ 21.05.2024, 19:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch

Paper Mario: The Thousand-Year Door na premierowym zwiastunie

Już za dwa dni na konsoli Switch zadebiutuje remake Paper Mario: The Thousand-Year Door. Ze względu na zbliżającą się premierę, Nintendo opublikowało w sieci zwiastun, mający ją uświetniać. Na pierwszym planie jest w nim narrator opowiadającym nam o wyjątkowych umiejętnościach Mariana.

Akcja Paper Mario: The Thousand-Year Door przenosi nas do Rogueport, a główny bohater, Mario, musi ponownie uratować Księżniczkę Peach. Robi to, a następnei znajduje zaskakującą mapę, prowadzącą do jakiegoś niebywałego skarbu. Poszukiwanie go jest w centrum rozrywki.

Cechą charakterystyczną Paper Mario: The Thousand-Year Door jest turowy system walki, w którym trzeba odpowiednio szybko i sprawnie korzystać z przycisków, by wyprowadzać ataki i bronić się przed ciosami przeciwników. Wspomagamy się różnymi umiejętnościami specjalnymi oraz wyposażeniem. Mario bezustannie się też rozwija.

Paper Mario: The Thousand-Year Door dostępne będzie na konsoli Switch od 23 maja. Poniżej znajdziecie omawiany zwiastun.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?