System Shock Remake debiutuje na konsolach

Ekipa studia Nightdive informuje, że jej najnowsze dzieło, remake System Shock, dostępne jest już na konsolach.

@ 21.05.2024, 19:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

System Shock Remake debiutuje na konsolach

Remake System Shock dostępny jest od jakiegoś czasu na komputerach osobistych. Od debiutu na blaszakach deweloperzy dzielnie przygotowywali wydania konsolowe, które od dziś dostępne są w sprzedaży. By uświetnić ich premierę, przygotowano zwiastun.

Odświeżony System Shock kupicie od dziś na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. W przypadku sprzętu obecnej generacji, grać będziecie w rozdzielczości 4K oraz przy 60 klatkach na sekundę. Wydania dla konsol poprzedniej generacji działają natomiast w 1080p i z niższą płynnością.

Gdybyście rozważali zakup konsolowej wersji System Shock, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję. Wiadomo że wersja konsolowa oferuje nieco inny interfejs, ale ogólnie założenia, oprawa wizualna i gameplay są takie same. Zresztą niebawem będziemy mieć też dla Was wrażenia z obcowania z wydaniem dla PS5.


Sprawdź także:
System Shock Remake

System Shock Remake

Premiera: 30 maja 2023
PC, XBOX ONE, PS4, PS5, XBOX X/S

System Shock Reboot to w pełni odświeżona wersja oryginalnego System Shocka z 1994 roku. Tytuł otrzymał zupełnie nowy silnik grafiki - Unity - a także w pełni przerobione...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?