Elden Ring: Shadow of the Erdtree - w sieci pojawił się nowy zwiastun

Studio FromSoftware opublikowało w sieci kolejny zwiastun Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Premiera już w czerwcu.

@ 21.05.2024, 19:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Elden Ring: Shadow of the Erdtree - w sieci pojawił się nowy zwiastun

From Software opublikował kolejny zwiastun Elden Ring: Shadow of the Erdtree, czyli dodatku dedykowanego Elden Ring. Jego premierę zaplanowano na 21 czerwca bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji.

W zwiastunie widzimy, jak Miquella the Kind (brat Malenii) opowiada o uwodzeniu oraz zdradzie, z której Powstało Złoto oraz Zrodził się Mrok. Prawdopodobnie mówi on o tym, jaki sposób powstał świat, w którym toczy się akcja Elden Ring, czyli kraina zwana Ziemiami Pomiędzy.

Nadal wiele wątków związanych z Elden Ring nie zostało wyjaśnionych, a gracze liczą na to, że wszystkie pytania znajdą odpowiedzi w Shadow of the Erdtree. Przekonamy się o tym dokładnie 21 czerwca, albowiem na wtedy zaplanowano premierę rozszerzenia. Jeśli planujecie zakup wydania dla blaszaków, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   22:47, 21.05.2024
Mimo że dodatku raczej na pewno nie kupię bo Eldena nie trawię, to jednak śledzę jego losy. Lore jest fajne, a oglądanie walk z bossami ze względu na ich epickość jest miłe dla oka.
0 kudosBarbarella.   @   18:44, 22.05.2024
Cytat: IgI123
Mimo że dodatku raczej na pewno nie kupię

Spokojnie możesz kupić Igorku, żadnego murzyna z wielkim...mieczem nie widziałam na tej zajawce. Dumny Trailer fajny ale jeśli chodzi o soulsliki to ewentualnie dam się masakrować tylko w Lies Of P bo bardzo mi się tam pomysł na fabułę spodobał. Uśmiech
0 kudosIgI123   @   21:20, 22.05.2024
Cytat: Barbarella.
Spokojnie możesz kupić Igorku, żadnego murzyna z wielkim...mieczem nie widziałam na tej zajawce. Dumny


Obrazek

0 kudosBarbarella.   @   21:30, 22.05.2024
Złapałeś haczyk? Wiedziałam. Dumny
A na gg.deals Shadow Of The Erdtree na drugim miejscu. Uśmiech