Zamówienia przedpremierowe Assassin's Creed: Shadows są podobno solidne

Konkretnych liczb sprzedaży Assassin's Creed: Shadows nie ujawniono, ale zainteresowanie nim jest podobno duże.

@ 21.05.2024, 18:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Zamówienia przedpremierowe Assassin's Creed: Shadows są podobno solidne

Assassin's Creed: Shadows zapowiedziane zostało przed kilkoma dniami, a w momencie oficjalnej prezentacji projektu ruszyły też od razu pre-ordery. Mimo że nie wiemy jak dokładnie wygląda jego sprzedaż, Tom Henderson donosi, że jest ona na wysokim poziomie.

Henderson raportuje, że rozmawiał z różnymi osobami na temat tego, jak radzi sobie Assassin's Creed: Shadows i każda twierdzi, że preordery są solidne i nikt nie jest nimi zawiedziony. W kontekście nie do końca satysfakcjonującej sprzedaży Prince of Persia: The Lost Crown oraz Assassin's Creed: Mirage, jest to na pewno dobra wiadomość dla francuskiego wydawcy.

Premierę Assassin's Creed: Shadows zaplanowano na 15 listopada, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Wcielamy się w nim w dwójkę protagonistów - Naoe oraz Yasuke - a każdy oferuje nieco inne podejście do rozgrywki. Assassin's Creed: Shadows kładzie duży nacisk na skrytobójstwo, otwarty świat oraz swobodę eksploracji.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat projektu, koniecznie rzućcie okiem na wiadomości, jakie zgromadziliśmy w naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:07, 21.05.2024
Ja tam swoją EK zamówiłem Dumny Pierwszy raz w historii serii będę ogrywać asasyna na konsoli.
0 kudosBarbarella.   @   19:17, 21.05.2024
Bardzo fajnie. Ludzkość z MicMusem na czele powiedziała samurajowym antymurzynistom stanowcze NIE. Szczęśliwy Ja się w ogóle zastanawiam czy ogrywać Assassyny po kolei czy nie zrobić wyjątku i przeskoczyć do tego Shadows. Dumny
0 kudosIgI123   @   22:51, 21.05.2024
Generalnie to się nie dziwię. Mimo że Mirage raczej zawiódł i całej afery z Shadows (która zrobiła darmową reklamę) japoński asasyn był wypatrywany od zawsze. Ja z serią i tak jestem na bakier od AC3, ale na znak bojkotu i tak bym nie kupił.
0 kudosBarbarella.   @   00:58, 22.05.2024
Jak na razie 250 zeta chcą a ja w życiu nie zapłaciłam więcej jak 5-6 dych za grę. Na razie tego rekordu nie mam zamiaru pobijać chociaż mam przeczucie że to może być jeden z najlepszych Assassynów. Dumny