Twórcy Senua's Saga: Hellblade II przygotowują już podobno kolejną grę

Studio Ninja Theory dostało zielone światło, jeśli chodzi o kolejną grę. Pojawiły się też informacje o tym, że nikt nie planuje o jego zamykaniu.

@ 21.05.2024, 18:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Twórcy Senua's Saga: Hellblade II przygotowują już podobno kolejną grę

Studio Ninja Theory w ostatnim czasie zajmowało się głównie jedną marką: Hellblade. Ze względu na to, że w sklepach pojawiła się już druga jej odsłona, Senua's Saga: Hellblade II, wielu graczy na pewno zastanawiało się co dalej. Czym ekipa będzie zajmować się w następnej kolejności. Szczegółów nie znamy, ale wiemy, że kolejny tytuł dostał zielone światło.

Szef Ninja Theory, Dom Matthews, opublikował na portalu X wiadomość, w której dziękuje fanom i podkreśla wyzwania, z jakimi zmierzyli się deweloperzy przygotowując Senua's Saga: Hellblade II. Przyznał on również, że twórcy są zadowoleni z tego, co udało im się osiągnąć, a celem była produkcja, która zachęci graczy "do myślenia oraz wzbudzi rozmaite uczucia".

Pomijając wiadomość widoczną poniżej, mamy ciekawe informacje na temat tego, co w następnej kolejności opracują deweloperzy. Jez Corden z Windows Central donosi, powołując się na jakież zaufane źródła, że kolejny tytuł Ninja Theory otrzymał zielone światło. Trwają też podobno nadal prace nad Project Mara, mimo że ten eksperymentalny horror od dłuższego czasu nie był promowany.

Na koniec nadmienię jeszcze, że Microsoft nie ma podobno żadnych planów na to, by zamknąć Ninja Theory. Plany oczywiście mogą się w każdym momencie zmienić, a zamknięcia Arkane Austin, Tango Gameworks oraz Alpha Dog Studios pojawiły się znikąd, ale mamy nadzieję, że Ninja Theory jest bezpieczne. Porządnych ekip deweloperskich nigdy za wiele.

Wracając do Senua's Saga: Hellblade II, jest ono dostępne w tym momencie na PC oraz XS. Jeśli rozważacie jego zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wydania dla blaszaków.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?