V Rising zadebiutuje w czerwcu na PlayStation 5

Deweloperzy V Rising ujawnili wreszcie datę premiery projektu na konsoli PlayStation 5.

@ 21.05.2024, 11:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

V Rising zadebiutuje w czerwcu na PlayStation 5

V Rising zadebiutowało na początku miesiąca na komputerach osobistych, a od wczoraj wiemy kiedy w sprzedaży pojawi się wydanie przeznaczone dla konsol PlayStation 5. Dowiedzieliśmy się tego dzięki widocznemu poniżej zwiastunowi, przygotowanemu ze względu na nadchodzącą konwersję.

O tym, że V Rising pojawi się na PlayStation 5 wiedzieliśmy od początku roku. Ekipa Stunlock Games ujawniła wtedy, że planuje opracować port, choć nie podała żadnych konkretów. Teraz wiemy już, że RPG akcji nastawione na survival zadebiutuje na PlayStation 5 dokładnie 11 czerwca, czyli za mniej więcej 3 tygodnie. Osoby, które zamówią tytuł w preorderze będą mogły przystąpić do zabawy pięć dni wcześniej.

Poniżej znajdziecie nowy zwiastun V Rising na PS5, a jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat gry, zerknijcie do naszej encyklopedii. Pamiętajcie też koniecznie, by sprawdzić wymagania sprzętowe, gdybyście byli zainteresowani wydaniem przeznaczonym dla blaszaków.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?