Sony pracuje nad nową konsolą przenośną, natywnie odpalającą gry z PlayStation 4?

Bardzo możliwe, że Sony planuje kolejnego handhelda, który będzie natywnie odpalał wszystkie gry z poprzedniej generacji PlayStation.

@ 20.05.2024, 14:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Sony pracuje nad nową konsolą przenośną, natywnie odpalającą gry z PlayStation 4?

PlayStation Portal to coś jakby konsola przenośna, z której korzystać można wyłącznie w pobliżu PlayStation 5. Niebawem na naszych łamach znajdziecie test urządzenia opracowanego przez Sony, a w międzyczasie mamy dla Was nową ploteczkę na temat całkiem innego, w pełni samodzielnego handhelda.

Rosyjski dziennikarz Anton Logvinov, odpowiadający za wiele trafnych publikacji dotyczących Sony, twierdzi, że Sony przygotowuje kolejną przenośną konsolę PlayStation. Urządzenie ma konkurować ze Switchem oraz mobilnymi PeCetami, a ponadto będzie uruchamiać natywnie gry z PlayStation 4, ewentualnie Sony zamierza przenosić na nie gry z PS4 - ten akurat aspekt jest jeszcze niejasny.

Logvinov uważa, że w tym momencie sprzedawcy podchodzą sceptycznie do tego, jak nowe urządzenie zostanie przyjęte przez graczy, choć zaskakujący sukces PlayStation Portal może wskazywać na to, że handheld w rodzinie PlayStation może być czymś, czego nam potrzeba. Najważniejsze po prostu jest to, by był odpowiednio wspierany grami.

Wyobraźcie sobie mobilne PlayStation 5... nieco przycięta grafika, ale te same gry. Bylibyście zainteresowani? Dajcie znać w komentarzach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLabrio   @   17:42, 20.05.2024
Dla ludzi uzaleznionych. Gra w domu i gra poza domem.
1 kudosthiefi   @   12:16, 21.05.2024
Cytat: Labrio
Dla ludzi uzaleznionych. Gra w domu i gra poza domem.


To jest nic wobec uzależnienia od smartfonu.
Wystarczy sprawdzac sobie cotygodniowe raporty i wychodzi, ze ludzie po 4-8 godzin dziennie siedza na telefonach.
To jest problem, nie gierki.
0 kudosBarbarella.   @   12:42, 21.05.2024
Cytat: thiefi
To jest nic wobec uzależnienia od smartfonu.
Wystarczy sprawdzac sobie cotygodniowe raporty

Hi hi, nawet nie trzeba raportów sprawdzać. Wystarczy na ulicę wyjść np. nago. Poza kilkoma starszymi panami i paniami nikt by tego nie zauważył bo wszyscy w ekraniki wpatrzeni. Zadziorny
0 kudosMicMus123456789   @   19:10, 21.05.2024
Myślę, że to kiepski pomysł ładować się w gałąź rynku tak mocno okupowaną przez konkurencje Sony. Jeśli Sony chce coś ugrać musi być oryginalne, a nie kopiować od innych.