Remedy pojawi się na Summer Game Fest z nową zapowiedzią

Summer Game Fest będzie szansą na zobaczenie czegoś nowego od studia Remedy Entertainment.

@ 20.05.2024, 13:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Remedy pojawi się na Summer Game Fest z nową zapowiedzią

Gracze mogą spodziewać się ciekawych ogłoszeń od Remedy Entertainment podczas Summer Game Fest, przy czym najbardziej prawdopodobnym jest ujawnienie rozszerzenia fabularnego dla Alan Wake II.

O nadchodzącej prezentacji w trakcie Summer Game Fest wspomniał na portalu X dyrektor kreatywny Remedy Entertainment, Sam Lake. Mimo że nie powiedział niczego konkretnego, fińskie studio wydało w zeszłym roku świetne Alan Wake II, a obecnie pracuje nie tylko nad dodatkami do niego, ale także innymi tytułami.

Studio ma w opracowaniu szereg ambitnych projektów, wśród których jest właśnie dodatek do Alan Wake II, Control 2, remake Max Payne 1+2 oraz niezapowiedziana gra wieloosobowa o kryptonimie Condor. Co ciekawe, studio pracowało także nad innym projektem dla wielu graczy, ale niedawno go anulowało, aby przekierować zasoby i usprawnić rozwój wyżej wymienionych produkcji.


Sprawdź także:
Alan Wake II

Alan Wake II

Premiera: 27 października 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Alan Wake II to kontynuacja przygodowej gry akcji z 2011 roku, za której opracowaniem stało studio Remedy Entertainment. "Dwójka" także jest autorstwa ojców oryginału - z...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?