Black Myth: Wukong otrzymuje obiecujący zwiastun przed sierpniową premierą

Studio Game Science opublikowało nowy zwiastun nadchodzącej gry z gatunku soulslike pt. Black Myth: Wukong.

@ 20.05.2024, 11:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Black Myth: Wukong otrzymuje obiecujący zwiastun przed sierpniową premierą

Black Myth: Wukong już od pierwszej prezentacji zwracał uwagę graczy i redakcji z całego świata, a każdy kolejny materiał filmowy podsycał zainteresowanie projektem. Ze względu na zbliżającą się datę premiery, deweloperzy ze studia Game Science opublikowali w sieci nowy zwiastun. Znajdziecie go poniżej.

Nowe wideo pokazuje nam najważniejsze elementy Black Myth: Wukong, czyli lokacje, system walki, oponentów, potężnych bossów itd. Pochodzi ono z imprezy WeGame i choć nie jest przesadnie długie, zdecydowanie warto się z nim zapoznać, jeśli czekacie.

Fabuła Black Myth: Wukong oparta jest na wydarzeniach opisanych w "Wędrówce na Zachód" - jednej z czterech klasycznych powieści literatury chińskiej. Gracz wciela się w postać wybrańca - tytułowego Wu Konga, Małpiego Króla - i rusza ku wyzwaniom oraz niezwykłym przygodom, by odkryć prawdę osnutą cieniem wspaniałej legendy.

Datę premiery przedsięwzięcia zaplanowano na 20 sierpnia, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. W przypadku wydania dla komputerów osobistych, dostaniemy wsparcie dla DLSS 3.5 w tym także path tracingu, czyli najprecyzyjniejszej techniki śledzenia promieni.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?