Tesla wycofuje Steama ze swoich samochodów elektrycznych

Steam nie będzie już dostępne na ekranach samochodów elektrycznych Tesla.

@ 20.05.2024, 09:58
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Tesla wycofuje Steama ze swoich samochodów elektrycznych

W sieci pojawiła się bardzo ciekawa informacja odnośnie samochodów elektrycznych Tesla. Firma dawała szanse na granie na ekranach wewnętrznych na platformie Steam, ale teraz z tego rezygnuje.

Według Electreka, nowi nabywcy Modelu S i Modelu X są informowani, że wkrótce zostanie wycofane wsparcie, które umożliwiłoby właścicielom granie w gry Steam na wyświetlaczu samochodu.

"Tesla aktualizuje komputer do gier w Twoim Modelu X i Twój pojazd nie jest już w stanie grać w gry Steam. Nie ma to wpływu na wszystkie inne funkcje związane z rozrywką i aplikacjami" - można przeczytać w wiadomości wysłanej do właścicieli.

Wsparcie Steam umożliwiło użytkownikom granie w gry, gdy samochód był na parkingu lub podczas ładowania. W 2022 roku Tesla uruchomiła natywną aplikację Steam dla swoich samochodów. Najwyraźniej pomysł ten nie sprawdził się i teraz spółka się wycofuje z wspierania platformy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   10:05, 20.05.2024
Całe szczęście. Nie dość że pijaki, ćpuny, smartfoniarze jeżdżą to jeszcze koleś co jedną ręką prowadzi a drugą w Need For Speed popyla. Wyjście na ulicę to czyste samobójstwo, nawet odszkodowania z PZU bym nie dostała bo samobójcom nie płacą chyba. Zdziwiony
0 kudosKononowicziMajor   @   10:21, 20.05.2024
Ta granie w samochodzie może być. Powinni wprowadzić aktualizację że trakcie jazdy kierowca ma prawo tylko słuchać radia a pasażerowie mogą grać dowoli!

Czytała Krystyna Czubówna!
0 kudosBarbarella.   @   10:25, 20.05.2024
Cytat: KononowicziMajor
Powinni wprowadzić aktualizację że trakcie jazdy kierowca ma prawo tylko słuchać radia a pasażerowie mogą grać dowoli!

To tylko teoria taka jak ta że kierowca ma pić tylko wodę a pasażerowie mogą chlać wódę dowoli. Poirytowany W praktyce jest odwrotnie. Zły