LEGO Horizon Adventures w opracowaniu, a zapowiedź będzie miała miejsce niebawem

Trwają podobno prace nad LEGO Horizon Adventures. Będzie to tytuł z realistyczną stylistyką, przypominający Horizon II: Forbidden West.

@ 19.05.2024, 11:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

LEGO Horizon Adventures w opracowaniu, a zapowiedź będzie miała miejsce niebawem

Sony planuje w najbliższym czasie dość mocno eksploatować markę Horizon. W sieci krążą informacje na temat serialu, trzeciej części cyklu, projektu MMO, a także gry nastawionej na współpracę. Doniesień na temat większości potencjalnych nowości nie potwierdzono, a my właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnej.

Kurakasis - znany leaker - opublikował ostatnio na portalu X wpis, z którego dowiadujemy się, że Sony nawiązało prawdopodobnie współpracę z firmą LEGO, a jej efektem będzie nowa gra. Żeby było ciekawiej, prawdziwość doniesień potwierdził Tom Henderson, insider, którego doniesienia wielokrotnie znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Anonimowe źródła obu donoszących twierdzą, że projekt zatytułowany będzie LEGO Horizon Adventures. Będzie to spinoff, który opisywany jest jako Horizon Forbidden West, tyle że po prostu wykorzystujący słynne klocki LEGO. Gra ma podobno wykorzystywać "realistyczną" oprawę wizualną.

Żadnych szczegółów w tym momencie nie mamy, ale LEGO Horizon Adventures ma być podobno ujawnione niebawem. Gdy tak się stanie, będziemy Was oczywiście informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:36, 19.05.2024
Brzmi ciekawie. Może będzie to pierwsza gra z serii Lego, którą naprawdę się zainteresuje. Co prawda kiedyś przeszedłem Lego City Undercover na WiiU, ale jakoś nie zagłębiałem się w tytuł po prostu odhaczyłem całą fabułę.
0 kudosBarbarella.   @   17:39, 19.05.2024
Ja się odbiłam od Lego Władca Pierścieni i już mnie do tej serii nie ciągnie.