Call of Duty: Black Ops Gulf War zadebiutuje podobno w Game Passie

Microsoft zapowie premierę Call of Duty: Black Ops Gulf War w trakcie Xbox Games Showcase, które odbędzie się w czerwcu.

@ 19.05.2024, 11:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Black Ops Gulf War zadebiutuje podobno w Game Passie

Microsoft przygotowuje się powoli do Xbox Games Showcase, czyli prezentacji poświęconej grom dla komputerów osobistych oraz konsol Xbox. Transmisja będzie miała miejsce w czerwcu, a w jej trakcie powinniśmy się dowiedzieć między innymi tego, że tegoroczna odsłona Call of Duty, Call of Duty: Black Ops Gulf War pojawi się w dniu premiery w usłudze Game Pass.

Informacja na temat tego, że Call of Duty: Black Ops Gulf War będzie w Game Passie dociera do nas z publikacji przygotowanej przez Wall Street Journal. Jego redakcja opublikowała raport, w którym czytamy, że Microsoft liczy na to, iż Call of Duty: Black Ops Gulf War sprzeda się na poziomie poprzedników, a przy okazji przyciągnie nowych graczy do Game Passa.

Oficjalne potwierdzenie tego, że Call of Duty: Black Ops Gulf War będzie w Game Passie mamy otrzymać podczas Xbox Games Showcase w czerwcu. Co ciekawe, wiadomość ta jest w sprzeczności z plotkami krążącymi od jakiegoś czasu, a twierdzącymi że Microsoft nadal nie podjął decyzji o obecności Call of Duty w Game Passie, albowiem obawia się o to, iż będzie miała ona negatywny wpływ na sprzedaż.

Jakkolwiek będzie, wszelkie szczegóły w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco. Tymczasem musicie się uzbroić w niecierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:14, 19.05.2024
Hi hi. Tym razem będę nasłuchiwać plotek tych outsiderów. Dla tej jednej części nie puściłabym się z tym Game Passem ale gdyby pojawiły się tam wszystkie części to..... Niewinny