Powstaje podobno Total War: Star Wars

Studio Creative Assembly przygotowuje podobno gwiezdnowojenną strategię w stylu Total War.

@ 17.05.2024, 17:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Powstaje podobno Total War: Star Wars

Creative Assembly to specjaliści od strategii czasu rzeczywistego, a konkretnie od serii Total War, którą rozwijają od lat. Ekipa przez pewien czas pracowała przy sieciowej strzelance HYENAS, ale finalnie została ona anulowana, a deweloperzy ponownie mogą zająć się tym, co idzie im najlepiej. Żeby było ciekawiej, Brytyjczycy przygotowują w tym momencie kilka gier Total War, a jedna z nich to podobno projekt w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Ekipa portalu DualShockers, powołując się na jakieś anonimowe, acz wiarygodne źródła, twierdzi, że Creative Assembly pracuje od października 2023 roku nad trzema grami Total War, a jedna z nich to Total War: Star Wars. W tym momencie nie wiadomo oczywiście który projekt jest najbardziej zaawansowany, a w rezultacie trafi w nasze ręce najszybciej. Bądźcie jednak pewni, że jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować.

Na koniec nadmienię, że Total War: Star Wars to nie jedyna strategia w uniwersum wykreowanym przez Georgea Lucasa, która jest obecnie w produkcji. Własnego RTSa opracowuje ponadto Bit Reactor, choć na jego temat w tym momencie także nie wiemy kompletnie nic.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:01, 17.05.2024
Nie będę drzeć japy że to głupi pomysł bo być może komuś coś takiego by się spodobało. Zresztą szanuję twórców którzy próbują się wyrwać ze swoich własnych schematów. Total War Warhammer mam zresztą w kolekcji i kiedyś pewno spróbuję jak coś takiego smakuje ale Gwiezdne Wojny to raczej zdecydowanie nie moja bajka.